Partnerzy

ORGANIZATORZY

 

NOT Informatyka - Spółka, będąca podmiotem wywodzącym się z Naczelnej Organizacji Technicznej, skupia się w głównej mierze na dostarczaniu rozwiązań IT dla podmiotów o charakterze naukowo-technicznym. Tworzone aplikacje i narzędzia, wspierając działalność operacyjną i statutową, stanowią o innowacyjnym charakterze działalności naukowej.

 

 

Jesteśmy organizacją, która pragnie zwiększać skuteczność przekazu informacji o polskich osiągnięciach i z dumą, jak najszerzej upowszechniać wiedzę o polskich produktach. Swoimi działaniami promujemy osiągnięcia techniki w nauce i gospodarce, a także wspieramy polską przedsiębiorczość, szczególnie w dziedzinie techniki i inżynierii.
Jesteśmy członkiem największej w Polsce i najstarszej w Europie organizacji pozarządowej jaką jest Naczelna Organizacja Techniczna (NOT).

 

Grupa StillSec powstała w wyniku wzrastającego zapotrzebowania rynkowego
na świadczenie specjalistycznych usług z zakresu zarządzania bezpieczeństwem. Założycielami StillSec są eksperci z ponad 20-letnim doświadczeniem w zakresie bezpieczeństwa. Misją StillSec jest:
1. Ochrona informacji będących własnością naszych klientów
2. Rozwój strategii i technik zabezpieczania informacji
3. Budowanie kompetencji i świadomości w zakresie bezpieczeństwa

Dostarcza rozwiązania lean security.
- doradztwo i audyt w zakresie bezpieczeństwa informacji i ciągłości działania
- outsourcing funkcji bezpieczeństwa
- testy penetracyjne oprogramowania i infrastruktury - bezpieczeństwo systemów przemysłowych / SCADA